حمل و نقل

0
حمل و نقل

شرکت نصب نیرو نیز از سال ۱۳۹۱ با دستور مدیریت محترم عامل با هدف تجهیز شرکت به وسایل حمل بارهای خاص و حجیم اقدام به تشکیل دپارتمان حمل و ترخیص کرده است و حمل کلیه تجهیزات نیروگاه­های حرارتی و بادی به سبد محصولات و خدمات نصب نیرو اضافه گردید.

شروع اولین پروژه حمل در سال ۱۳۹۳ کلید خورد و مجموعاً تجهیزات کامل ۱۲ واحد نیروگاهی با ظرفیت هر واحد ۵/۲ مگاوات شامل سگمنت­های تاور برج ،ناسل ،هاب ،گیربکس ، air conduit و پره­های ۵۳ متری از اصفهان و بندر عباس به مقصد نیروگاه بادی کهک بارگیری و حمل گردید.

در پی انجام موفقیت آمیز این پروژه ، در سال ۱۳۹۵ پروژه­ی حمل ، بارگیری و تخلیه ۳۰ نگله پره­ توربین بادی از مبدا مپناپارس به مقصد نیروگاه بادی کهک تاکستان انجام شد. در ادامه ، حمل تجهیزات نیروگاه ۲۵ مگاواتی پرتابل نوشهر و بهشهر صورت پذیرفت،که در این قرارداد حدود ۵۰ نگله بار با وزن­ها و ابعاد بالا تا حدود ۷۰ تن و ارتفاع بیش از ۵ متر در مسیر شهرهای نوشهر و بهشهر که به لحاظ حمل بارهای ترافیکی و حجیم جزء جاده­های مشکل و صعب­العبور به حساب می­آید بدون تاخیر و با ایمنی بالا حمل گردید.

حمل تجهیزات نیروگاه پرتابل ۴۰ مگاواتی زاهدان و حمل کامل تجهیزات نیروگاه بادی ۲۰ واحدی آق­کند و حمل نیروگاه پرتابل ۲۵ مگاواتی نوشهر به سراوان، از افتخارات دیگر این واحد به حساب می آید.

در حال حاضر این واحد در حال ۳ پروژه حمل بزرگ شامل حمل تجهیزات دو بلوک نیروگاه پرتابل ۲۵ مگاواتی اندیمشک از مقصد کرج به اندیمشک ،حمل نیروگاه پرتابل ۲۵ مگاواتی بهشهر به سراوان و همچنین حمل تجهیزات ۲۰ واحد نیروگاه بادی از مقصد کرج له نیروگاه بادی درح واقع در استان سیستان و بلوچستان می­باشد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما