پروفایل شرکت

شرکت نصب نیرو در سال ۱۳۷۰ به شماره ثبت ۸۳۳۹۴، تاسیس و اساس فعالیت‌های خود را در مدیریت ، تامین کالا و اجرای پروژه‌های مختلف صنعـتی و نیروگاهـی قرار داده است. ویـژگی مهم این شرکت در مقایسه با دیگر همـکاران تمرکـز فعالیـتها بر نصـب و راه انـدازی نیروگـاه‌ها ، احداث خطوط و پست‌های انتقال نیرو و سـاخت مخازن سوخت، به ویژه در پروژه‌های سیکـل ترکیبی می‌باشد . از ویژگی‌های این شرکت برخورداری از نیرو‌های مدیریتی و تخصصی با تجربه و با سابقه بیش از بیست و هشت سال در رشته‌های مرتبط بوده که قـادر به انجام پروژه‌ها در بالاترین سطح کیفیت می‌باشند.
این شرکت با اتکا به توانمندی‌های خود حرکت به سوی جذب پروژه‌های خارج از کشـور پروژه‌های EPC را در صدر اهـداف خود قرار داده و تا کنون موفـق به جذب پروژه‌های متعدد EPC در حوزه کاری خود در ایـران و نیز خارج از کشور شده است .

 

_MG_0363_MG_0530 _MG_0794

 

شرکت نصب نیرو به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پیمانکاران صنعتی به خصوص در حوزه انرژی با درک جهت گیـــری های استراتژیک بازار و با اعتقاد به هـم افزایی و مشـتری گرایی ، اهداف بزرگی را برای حضور در بازارهای داخــلی و خارجی، پیش رو قرار داده است و تحقـق این اهداف را جز از طریق بهره‌مندی از یک سیسـتم جامع و پـویــا که تضمین کننده رضایت مشــتری باشد امکان پذیر نمی‌داند.
مساحت شرکت نصب نیرو به همراه سایر شرکت‌های زیر مجموعه معادل ۲۵۸۴ متر مربع بوده و در حال حاضر بالغ بر ۳۰۰۰ نفر در پروژه‌های نصب نیرو مشغول پیشبرد اهداف شرکت و اجرای فعالیت‌های تخصصی می‌باشند.
این شرکت تا کنون به یاری مدیران و کارشناسان متخصص و با سابقه خویش توانسته بیش از ۱۹۰ پروژه ملی قابل توجه را چه در حوزه نیروگاهی و چه در سایر حوزه‌های مرتبط با انرژی با موفقیت به اتمام رساند.

آخرین پروژه‌ها

پروژه‌های انجام شده توسط نصب نیرو