خانه

قرار گرفتن مجدد نصب نیرو در میان ده پیمانکار برتر کشور

 
بر اساس نتایج منتشر شده بیستمین دوره رتبه بندی شرکتهای برتر ایران (IMI-100) که همه ساله توسط سازمان مدیریت صنعتی صورت می پذیرد، شرکت نصب نیرو با ارتقاء ۲۵ پله ای نسبت به سال مالی قبل، جایگاه ۱۶۹ (صد و شصت و نهم) را در میان بزرگترین شرکت های ایران به خود اختصاص داد.
لازم به ذکر است بر اساس این رتبه بندی شرکت نصب نیرو برای دومین بار پیاپی در میان ده پیمانکار برتر ایران جای گرفته است.

ساختمانی

شرکت نصب نیرو با اجرای پروژه های ساختمانی مربوط به نیروگاه های تولید برق و پروژه های زیر ساختی پالایشگاه های نفت و گاز و مجتمع های صنعتی کشور و نیز احداث پروژه های خاص ساختمانی از قبیل لوکوموتیو مپنا و دیسپاچینگ، رکوردهای قابل توجهی را به ثبت رسانده است

نفت، گاز و پتروشیمی

ایران با قرارگیری در جایگاه دوم ذخایر نفت و گاز جهان به عنوان یکی از بازیگران اصلی این حوزه از صنعت مطرح بوده و در میان کشورهای صاحب منابع انرژی فسیلی از موقعیت ویژه‌ای برخورداد است.

نیروگاهی و صنعتی

شرکت نصب نیرو از بدو تاسیس تا کنون با مشارکت در احداث ۴۳ نیروگاه در انواع حرارتی ( بخاری، گازی و سیکل ترکیبی ) و آبی و بادی توانسته است با تولید بیش از ۱۶۰۰۰ مگاوات انرژی نقش موثری در تامین نیاز کشور به انرژی داشته باشد.

خطوط انتقال نیرو و پست

شرکت نصب نیرو در این حوزه با اجرای بالغ بر ۱۰٫۰۰۰ کیلومتر خطوط انتقال برق در ولتاژهای مختلف در کشور

آخرین اخبار و رسانه

نصب نیرو از ابتدا، با اعتقاد به اینکه سرمایۀ اصلی هر سازمان، نیروی انسانی آن است، جذبِ افراد متخصص و سخت‌کوش را سرلوحۀ راهبردهای توسعۀ منابع انسانی خود قرار داد و با فراهم آوردن فرصت‌های شغلی یکسان برای عموم دانش‌آموختگان، راهکارهای معینی را برای جذب و استخدامِ افراد منتخب و واجد صلاحیت ساماندهی کرد تا بدنۀ کارشناسی و مدیریتی ممتاز و متمایزی را ایجاد کند و توسعه دهد.

پروژه های خاتمه یافته

برخی از پروژه های انجام شده و تمام شده از جمله :

مجتمع‌های پالایشگاهی، پتروشیمی و صنعتی، کارخانجات و مخازن ذخیره سوخت , نیروگاه‌های گازی، آبی، حرارتی و سیکل ترکیبی. ساختمان‌های صنعتی نیروگاهی، پالایشگاهی، انواع سازه‌های بتونی، ساختمان‌های اداری و مسکونی, احداث خطوط انتقال نیرو و پست‌های فشار قوی,  تولید انواع سازه های فلزی نیروگاهی و صنعتی ,پیمانکار مهندسی، تدارکات و ساخت ( EPC ) و حمل تجهیزات

  • نفت، گاز و پتروشیمی
  • خطوط انتقال نیرو و پست
  • کارخانه اسکلت فلزی اراک
  • انرژی‌های نو
ابوطالب نیازی مدیرعامل

سپاس بیکران خداوند حکیم را که توفیق خدمتگزاری در شرکت معظم نصب نیرو را به بنده اعطا نمود. بیش از چهار هزار و دویست نفر از فرزندان متخصص ، متعهد و خلاق این مرز و بوم در نصب نیرو نزدیک به سه دهه است که تمام توان و ظرفیت های خود را به کار گرفته اند تا موجبات سرافرازی روز افزون هموطنان خود را در عرصه های داخلی و بین المللی فراهم آورند. بر خود لازم میدانم تا از تلاشهای خالصانه تمامی همکارانم و نیز از اعتماد دائمی کارفرمایان گرانقدر به مجموعه مپنا به طور عام و نصب نیرو به طور خاص قدردانی نمایم. فردایی روشن تر از همیشه را با توکل به خدا و تکیه بر توانمندیهای انحصاری موجود در سازمان، به یقین پیش بینی می نمایم.

گواهینامه ها

شرکت های گروه مپنا